درود بر تو پهلوان ایرانی!

 
 


به افتخار این پهلوان ایرانی همه این مطلب را به اشتراک بگذارید.

پهلوانی که نامش کمتر شنیده شد…
پهلوانی که‌ برای‌ پاسداری از نام‌ پاک خلیج‌ پارس‌ از‌ دو میلیارد‌ تومان‌ گذشت...

محمد حسین کبادی شناگر بزرگ ایرانی که تاکنون بیش از ۸۰۰ کیلومتر از طول خلیج پارس را شنا کرده و رکورد گینس را شکسته است و پیشنهاد دو میلیارد تومانی اماراتی‌ها را رد کرد...

محمد حسین کبادی ادامه داده که اماراتی‌ها برای اینکه من این پروژه را در مرز آن‌ها و به نام جعلی خلیج ع..ر..ب..ی.. انجام دهم دو میلیارد تومان وجه نقد بورسه تحصیلی تا مقطع دکترا در بهترین دانشگاه‌های دنیا و اقامت آمریکا پیشنهاد دادند اما بنده قبول نکردم.
 
((( درود به شرفت! )))

 


این پروژه با نام پروژه ملی شنای طول خلیج پارس به طول یک‌هزار و ۲۸۰ کیلومتر از ۲۸ آذرماه از جزیره هرمز آغاز شد و مقصد نهایی نیز اروندکنار در استان خوزستان بود. شناگر طول خلیج فارس خاطر نشان کرد این پروژه را با شعار خلیج تا ابد فارس و پیام صلح و انسان دوستی مردم ایران انجام می‌دهیم.

کبادی با بیان اینکه با طی مسیر ۸۰۰ کیلومتری رکورد جهانی این رشته را جا به جا کرده‌ گفت: هر چند رکورد قبلی مربوط به یک تیم ۵ نفره بوده که ۶۸۰ کیلومتر را طی کرده بودند اما من انفرادی تاکنون ۸۰۰ کیلومتر از خلیج فارس را طی کردم.

کبادی با اشاره به تیم ۲۵ نفره این پروژه گفت در تیم اجرایی روی آب هشت نفر هستیم و هنگام شنا نیز درون محفظه هستم ضمن اینکه روزی ۵ تا ۲۰ کیلومتر نیز شنا می‌کنم.

وی اظهار داشت: تا پایان پروژه ۴۰۰ کیلومتر فاصله داریم و در صورت انتخاب مسیر بهتر، این فاصله کمتر می‌شود و امیدوارم تا پایان سال به مقصد نهایی که اروندکنار استان خوزستان است برسیم. کبادی ادامه داد: دید ما به این پروژه علمی بوده و شرکت‌های مختلفی نیز برای اسپانسری پروژه ملی خلیج پارس پیشنهاد داده بودند.

شناگر طول خلیج فارس با قدردانی از مهمان نوازی مردم و مسئولان استان بوشهر گفت در بدو ورود به بوشهر مهمان نوازی بوشهری‌ها ما را غافلگیر کرد و مدیران ورزشی استان بوشهر استقبال خوبی از ما داشتند.

خبر بهمن۱۳۹۰

 

باز هم خواهشمندم به افتخار این پهلوان ایرانی اطلاع رسانی کنید!

/ 5 نظر / 10 بازدید
سید جمال طباطبایی ازاد

با سلامی چو بوی خوش اشنایی ممنونم از اطلاع رسانی خوب و دقیقتان این حس ایزان دوستی شما ستودنی است من اطلاع کمی از این جریان داشتم و با خواندن مطلبتان کامل شد ضمنا با 3 شعر از اشعار خودم در 3 وبلاگ منتظر حضور گرمتان هستم و مشتاقانه نظر شما را جویایم تا درودی بدرود

محب ولایت

بسم الله الرحمن الرحیم[گل] اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم[قلب] سلام علیکم[لبخند] ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☻ ☺حضرت علی علیه السلام فرمودند: ☻ ☺هر چيز كه شمردنى است پايان مى پذيرد، و هر چه را كه انتظار مى كشيدى، خواهد رسيد.☻ ☺☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻

نوربخش

خدا كند قدرش را همچون اماراتي ها بدانند وبا هديه دادن سكه اي سرش را شيره نمالند . موفق باشيد